Rozwiązania do zarządzania Twoim biznesem, biurem oraz jego sprawami, zadaniami, dokumentami i archiwum.

Kompleksowe narzędzie wspierające Twój biznes, by codzienność przychodziła łatwo i konkretnie ...
... już wkrótce w ofercie, nasze autorskie rozwiązanie do zarządzania informacją w firmie. Entelli 2.0 to druga edycja platformy, którą dostosujemy do Twojej firmy, żebyś miał informację podaną tak, jak  tego oczekujesz: łatwo, szybko i bezpiecznie. Platforma potrafi dostarczyć informacje, sprawy, pliki zarówno w zakresie administracji Twojej formy jak i tej części, która przynosi bezpośrednie dochody.
W dłoni, za pomocą komputera, tabletu, telefonu, widzisz co dzieje się w Twojej firmie.

Czy czas ubezpieczyć samochód, czy umowa z kluczowym Klientem się kończy, czy trzeba odpowiedzieć na korespondencję - OSPsource pamięta o wszystkim, ułatwia pracę i informuje o postępie i czasie realizacji. Jest narzędziem dla wszystkich pracowników.

Twoje zadania i Twoich pracowników, raporty, archiwum, sprawy, umowy - zorganizowane tak, jak tego oczekujesz.
jedną referencję otrzymujemy codziennie
od 8 lat
właśnie tyle lat sami używamy rozwiązania OneStepProfit | source opartego na platformie Unidoc
dzisiaj śmiało wystawiamy cenzurkę z najlepszą oceną
zaufali nam
Repozytorium dokumentów
Wysyłanie wiadomości
Monitorowanie spraw biznesowych
Elastyczne rejestry
Edycja dokumentów
Wysyłaj wewnętrzne wiadomości do grup użytkowników (np. jednostek organizacyjnych) lub do wybranych osób. Śledź historię wątków dyskusyjnych dotyczących konkretnych dokumentów lub spraw.
Tworzenie wzorów dokumentów
Zgromadź wszystkie dokumenty firmowe w dowolnej postaci z dowolnego źródła (jak skrzynki e-mail, urządzenia skanujące) w jednym miejscu i wspólnie pracuj nad nimi ze swoimi współpracownikami.
Zdefiniuj wzory dokumentów dla Twojej firmy (np. papier firmowy, wzorzec oferty) w postaci szablonów i pozwól aby system generował je dla Ciebie automatycznie.
Monitorowanie spraw biznesowych
Monitoruj swoje sprawy biznesowe (jak oferty, reklamacje) oraz zasoby (jak urządzenia, samochody) w łatwy i jednolity sposób.
Stwórz własne widoki z danymi (np. upływające terminy ważności ofert) używając elastycznego i zunifikowanego widoku rejestru, korzystając z zaawansowanych funkcji filtrowania danych.
Zapomnij o poszukiwaniu aktualnej wersji dokumentu. Możesz tworzyć wszystkie swoje dokumenty bezpośrednio w przeglądarce i edytować za pośrednictwem swojego ulubionego pakietu biurowego.
Ścisła integracja z pocztą e-mail
Stwórz bazę wszystkich kontaktów firmowych i przechowuj je w jednym, łatwym do wyszukiwania archiwum. Monitoruj aktywność swojego zespołu handlowego.
Zarządzanie kontaktami
Nie musisz śledzić wszystkich zdarzeń w systemie. Będziesz zawsze informowany o wszystkich ważnych wydarzeniach jakie dzieją się w Twojej firmie poprzez e-mail.
Tworzenie raportów
Zdefiniuj własne szablony i automatycznie twórz raporty z widoku rejestru. Na przykład księgę korespondecji przychodzącą i wychodzącej w formacie Poczty Polskiej.
Łatwe wyszukiwanie
Łatwo wyszukaj wszystkie potrzebne informacje, również w treści dokumentów za pomocją globalnego pola wyszukiwania - tak samo jak w wyszukiwarce Google.
Pamiętaj o wszystkim
Pamiętaj o wszystkim
Zdefiniuj przypomnienia przypisane do poszczególnych dokumentów, spraw i zasobów. Otrzymuj powiadomienia o wymagananych czynnościach na bieżąco i w odpowiednim momencie.
Zarządzanie kancelarią
Zarządzanie kancelarią
Zdefiniuj wszystkie swoje punkty wysyłki poczty i obsługuj ją w postaci cyfrowej. Korzystaj z ksiąg wejścia i wyjścia aby znaleźć dowolną korespondencję wysłaną z lub przysłaną do Twojej firmy.
Zarządzanie zadaniami
Zarządzanie pracownikami
Zarządzanie procesami
Zarządzanie procesami PREMIUM
Zdefiniuj procesy obiegu dokumentów oraz spraw biznesowych i pozwól aby system wykonywał je automatycznie i dystrubuował równomiernie pracę pomiędzy Twoimi pracownikami.
Zarządzanie pracownikami
Używaj panelu zarządzania aby zobaczyć co aktualnie robią Twoi pracownicy i trzymaj rękę na pulsie spraw bieżących. Skorzystaj z funkcji historii działań aby zobaczyć kto, kiedy i w jakich warunkach podejmował daną decyzję.
Przydzielaj zadania do osób odpowiedzialnych i kontroluj ich rezultat. Przypisuj zadania do dokumentów, spraw biznesowych i zasobów. Śledź historię wykonywanych działań na bieżąco.
Funkcje platformy OSPsource
Wszystko, co potrzebne do efektywnego zarządzania
Możesz zainwestować
lub płacić miesięcznie
od 85 PLN +23% vat za 3 użytkowników
szkoła : hotel : gabinet lekarski : katalog części
Posiadamy też gotowe platformy branżowe:
OSPsource
w firmie i instytucji

usprawni procesy zarządzania
zredukuje zbędne koszty
zaoszczędzi czas
przyspieszy i uprości raportowanie
przyspieszy podejmowanie decyzji
zapewni wzrost własnej wartościJeżeli poszukujecie Państwo systemu informatycznego, który będzie dostosowany do Waszych unikalnych potrzeb i wymagań, a posługiwanie się nim będzie intuicyjne i zaoszczędzi wasz czast to OSPsource jest dla Was idealnym rozwiązaniem.
To system dla każdej firmy czy instytucji, która pragnie zdobyć przewagę nad konkurencją lub osiągnąć doskonałość organizacyjną poprzez:

- zmniejszenie kosztów prowadzonej działalności oraz zapewnienie spójności działań,
- uproszczenie własnych procesów oraz procedur wewnętrznych i ich automatyzację,
- odciążenie pracowników dzięki wyeliminowaniu czasochłonnej biurokracji i skupienie ich uwagi na działalności biznesowej przynoszącej zyski,
- zwiększenie satysfakcji i lojalności klientów dzięki poprawie jakości i terminowości załatwiania spraw,
- szybkie podejmowanie decyzji oraz umiejętność wprowadzania zmian, umożliwiających stałe doskonalenie organizacji firmy.

Szeroki zakres zastosowań (możliwość zamodelowania dowolnego procesu biznesowego, obiegu, sprawy, szablonu dokumentu) powoduje, że skala wdrożenia systemu nie ma żadnego ograniczenia. Może to być wdrożenie np. dla pracownika kancelarii czy sekretariatu, odpowiedzialnego za wprowadzanie, opisywanie i wyszukiwanie dokumentów, jeśli firma jest zainteresowana tylko taką funkcjonalnością. Z drugiej strony odpowiednio wdrożony system może obsługiwać kilkaset, czy kilka tysięcy użytkowników, pomiędzy którymi wymieniane są dokumenty i zadania. Skalowalność systemu zapewnia obsługę dowolnej liczby użytkowników, spraw oraz dokumentów i ich archiwów.
NIP 967-09-83-305
Kapitał zakładowy: 100.000 PLN
Zarząd Spółki: Bogdan Balcer, Arkadiusz Balcer, Edyta Balcer

Wpisana do rejestru przedsiębiorców przez Sąd Rejonowy w Bydgoszczy XIII Wydział Gospodarczy KRS 0000030384
PW
"BIUROMAX-BALCER"
Sp. z o. o.

ul. Jagiellońska 103,
85-027 Bydgoszcz, Polska
(c) 2016 Biuromax-Balcer - All rights reserved
Infolinia: 801 000 208
Sekretariat: 52 / 346 1306
Tel. działu handlowego: 52 / 346 1528, 52 / 346 0165
Serwis: 52 / 346 1237

Sekretariat: sekretariat@biuromax-balcer.pl
Dział Handlowy: handlowy@biuromax-balcer.pl
Serwis: serwis@biuromax-balcer.pl